Menu Zamknij

OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Zaplanuj i bezpiecznie zrealizuj publiczną inwestycję

Powierz nam wszystkie zadania związane z projektem, pozwoleniami i budową. Odbierz w pełni dopasowany oraz funkcjonalny budynek, który pozwoli na sprawne realizowanie zadań Twojej instytucji.

Dotychczas oddaliśmy do użytku obiekty użyteczności publicznej takie jak: biblioteka, zajezdnia autobusowa, centrum przesiadkowe czy teatr letni.

Pracownicy firmy Adamietz omawiający plany na placu budowy

ADAMIETZ

Dlaczego my?

Ikona przedstawiająca kartkę i cyrkiel

Projekt

Przygotujemy koncepcję wraz z planem działania, które dadzą Ci pewność, że budynek będzie ergonomiczny, łatwy w utrzymaniu, a dodatkowo zgodny z najnowszymi trendami.

Ikona podpisanej umowy

Pozwolenia

Zajmiemy się sporządzeniem niezbędnej dokumentacji i uzyskaniem zgód, aby dać Ci pewność, że obiekt spełnia kluczowe normy i może powstawać zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Realizacja

Odpowiemy za wszelkie działania związane z przygotowaniem terenu, wzniesieniem obiektu, jak i wykończeniem, które przystosują go do wykonywania publicznej misji.

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Co zyskasz?

Dostęp do kluczowych zasobów oraz kompetencji

Dysponujemy maszynami i urządzeniami, unikalnym know-how oraz wysoko wykwalifikowanymi specjalistami.

Tak szerokie spektrum możliwości projektowo- budowlanych sprawia, że z powodzeniem realizujemy budynki służące potrzebom publicznym takie jak: szkoły, przedszkola, domy kultury, obiekty sportowe, urzędy i inne.

Omawianie planu realizacji

Pełna obsługa w modelu 360 stopni

Nasza firma zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów użyteczności publicznej dla instytucji, urzędów, agencji rządowych, a także jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizujemy się w tworzeniu budynków kompleksowo – od etapu koncepcji, aż po pełne i wszechstronne wykończenie.

Obiekt użyteczności publicznej

Bez przestojów, przesunięć i opóźnień realizacji

Prowadzenie produkcji we własnym zakresie daje nam jeszcze jedną istotną przewagę, jaką jest elastyczność. Zajmujemy się wszelkimi pracami – od od typowych obróbek blacharskich, aż do bardziej skomplikowanych, często indywidualnych zamówień w formie obudów, systemów orynnowania, specjalistycznych elementów podkonstrukcyjnych.

Realizacja zajezdni autobusowej MZK w Opolu

Zgodność z budżetem i niższe koszty

Skoncentrowanie wszystkich zadań w jednym miejscu niesie za sobą jeszcze jedną kluczową korzyść, jaką są realne oszczędności finansowe. Dzięki nam jednostka, którą reprezentujesz, może oszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Widok na gminny ośrodek kultury w Przecławiu

GALERIA

Nasze inwestycje

Centrum przesiadkowe Park & Ride

LUBLINIEC

Zajezdnia Autobusowa MZK

OPOLE

Teatr Letni Szczecin

SZCZECIN

Zatrudnij generalnego wykonawcę urzędu, instytucji lub innego publicznego budynku

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub zostaw swoje dane za pomocą formularza. Nasi eksperci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Adamietz sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich.