Menu Zamknij

PRACA W ADAMIETZ

Dołącz do nas!

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia, stawiasz na szacunek w relacjach, nowe wyzwania, rozwój i osiąganie celów? Współpraca w grupie Adamietz jest tak samo ważna, jak projekty które wykonujemy – to my ludzie z pasją tworzymy tę markę i atmosferę pracy.

Zrób pierwszy krok już teraz!

OFERTY PRACY

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą i szukasz nowych wyzwań, czy też dopiero stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy i chciałbyś mieć swój udział w inwestycjach budowlanych. Pomożemy Ci się wdrożyć i damy szansę dalszego rozwoju. Sprawdź aktualne oferty i aplikuj.

Jak aplikować?

Wyszukaj ofertę, która najlepiej do Ciebie pasuje!
Aplikuj na wybrane ogłoszenie.

Spełniasz nasze wymagania?
Jest duża szansa, że do Ciebie oddzwonimy.

Rozmowa kwalifikacyjna.
Na pewno sobie poradzisz!

Nasza decyzja.
Trzymamy za Ciebie kciuki!

Witamy w pracy!
Miło Cię widzieć w naszym gronie!

OFERTY PRACY

Co oferujemy?

umowę o pracę w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
szkolenia, kursy językowe i wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy
prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie grupowe
ubezpieczenie grupowe

Grupa Adamietz daje możliwość rozwoju w ramach szerszej struktury organizacyjnej

Nasza wykwalifikowana kadra znajduje zatrudnienie przy różnorodnych projektach w wielu lokalizacjach w całej Polsce. Dysponujemy bogatą wiedzą techniczną i nowoczesnym sprzętem, więc jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, przejrzyj aktualne oferty pracy i zostaw nam swoje CV!

Kogo zatrudniamy?

Podejmujemy współpracę zarówno z doświadczonymi specjalistami, jak i absolwentami rozpoczynającymi zawodową przygodę. Szukamy osób odpowiedzialnych i otwartych na wyzwania w branży budowlanej.

Poradnik kandydata

Ogłoszenie

Dokładnie zapoznaj się z obowiązkami przypisanymi do danego stanowiska pracy, jak i wymaganiami stawianymi kandydatom. Jeśli  takich wyzwań właśnie szukasz i jesteś w stanie spełnić nasze oczekiwania, napisz do nas: praca@adamietz.pl lub przyjdź osobiście do działu HR firmy Adamietz w Strzelcach Opolskich w godz. od 8.00 do 15.00.

Dokumenty aplikacyjne

Wymaganym przez nas dokumentem jest CV, możemy Cię poprosić również o wypełnienie kwestionariusza osobowego. Postaraj się, by dokumenty aplikacyjne nie były szablonowe, a dostosowane do pracodawcy.

CV

To twoja wizytówka, za pomocą której możesz wywrzeć wrażenie. Twoje doświadczenie i kompetencje będą weryfikowane już na początkowym etapie procesu rekrutacji. Warto zatem tak przygotować dokument, by zachęcał do kontaktu właśnie z Tobą.

Zwróć uwagę na:

  • właściwy opis doświadczenia zawodowego, oprócz nazwy pracodawcy, okresu zatrudnienia i nazwy stanowiska – wypunktuj zakres obowiązków czy zadania, które miałeś okazję realizować
  • uzyskane kwalifikacje, osiągniecia, certyfikaty
  • zawsze dołączaj zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Spotkanie

Bądź sobą, wtedy właściwie Cię poznamy.

Podczas rozmowy będziesz miał okazję zadać pytania pracodawcy, zależy nam, abyś uzyskał informacje niezbędne do podjęcia decyzji o przyszłej współpracy.

Nie znalazłeś odpowiedniej oferty pracy?

Uzupełnij formularz aplikacyjny i zostaw nam swoje CV.

Aplikuj już teraz!