Płyty warstwowe

W 2013 roku firma Adamietz sp. z o.o. rozpoczęła produkcję izolacyjnych płyt warstwowych. Służą one do wykonywania dachówi ścian różnorodnych obiektów. Produkcję poprzedziły trzy lata intensywnych przygotowań.

Płyty warstwowe

ARPANEL to system lekkiej obudowy oferujący produkty spełniające wysokie wymagania stawiane przez inwestorów, użytkowników i projektantów współczesnym obiektom przemysłowym, komercyjnym i użyteczności publicznej.Przemyślana konstrukcja

Prefabrykowane płyty warstwowe ARPANEL składają się z dwóch okładzin z blachy stalowej (o grubości od 0,4 do 0,7 mm) oraz wypełnienia pianką poliuretanową PIR /PUR lub z wełny mineralnej MiWo. Materiał zastosowany jako okładzina płyt sprawia, że uzyskują one bardzo dużą żywotność i wytrzymałość mechaniczną, co znacznie wpływa na trwałość wybudowanych z nich obiektów. Ponad to, możliwe jest zastosowanie dodatkowych powłok organicznych, które zwiększą odporność obudowy obiektu na niekorzystne działanie różnych środowisk. Dla neutralnych warunków najczęściej stosowana powłoka poliestrowa PE, jednak w przypadku bardziej zaawansowanych wymagań, stosowane są okładziny HPS 200 ULTRA, PVDF, HDX, Foodsafe lub Prisma.
Nieograniczone możliwości zastosowania

Różnorodność powłok antykorozyjnych oraz rdzeni pozwala na szerokie zastosowanie płyt warstwowych ARPANEL. Inwestorzy chętnie wybierają płyty z rdzeniem PUR/PIR do budowy zakładów produkcyjnych, przetwórni, fabryk, centrów logistycznych, salonów samochodowych, hal sportowych, hangarów oraz chłodni i mroźni. Płyty ARPANEL z okładziną foodsafe można stosować w przemyśle spożywczym czy farmaceutycznym. Z kolei płyty z rdzeniem z wełny mineralnej sprawdzają się w obiektach o wyższych wymaganiach ogniowych tj. suszarnie drewna, obiekty branży energetycznej czy chemicznej.

Nowoczesna produkcja

W dobie szybko rozwijających się technologii rosną wymagania inwestorów odnośnie parametrów oferowanych im materiałów budowlanych. Dziś oczekują oni, że wyrób dokładnie odpowie na ich potrzeby zarówno w zakresie wymiarów, parametrów technicznych, ale także estetyki. ARPANEL doskonale rozumie te potrzeby, dlatego wciąż rozwija technologie i stara się uważnie obserwować zmieniające się na rynku trendy.

Więcej informacji o płytach warstwowych znajdziesz na stronie marki ARPANEL:

przejdź do strony ARPANEL

Jesteśmy solidnym partnerem!

skontaktuj się z nami