Generalne wykonawstwo

Szukasz kogoś, kto wykona planowany przez ciebie obiekt, od koncepcji i projektu, aż do przekazania gotowego budynku „pod klucz”? Najlepszym wsparciem jest generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Budujemy od A do Z.

Generalne wykonawstwo

W ramach naszych prac zajmujemy się:

  • przygotowaniem projektu i kosztorysu
  • rozmowami z podwykonawcami
  • kontrolą i koordynacją dostaw i kosztów
  • prowadzaniem budowy zgodnie z przepisami BHP
  • przeprowadzeniem odbiorów
  • kompletowaniem dokumentacji podwykonawczej
  • przygotowaniem wniosku o uzyskanie pozwolenia na użytkowanie
  • objęciem gwarancją całego obiektu

 

Firma Adamietz specjalizuje się w kompleksowej realizacji dużych inwestycji budowlanych jako generalny wykonawca, w tym projektów „design and build”. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, hal magazynowych, salonów samochodowych oraz ośrodków sportowych i rekreacyjnych. Od samego początku bierzemy aktywny udział w przygotowaniu pierwszej koncepcji obiektu oraz jego zagospodarowaniu i dostosowaniu do konkretnych potrzeb – tak, aby precyzyjnie wykorzystać powierzchnię obiektu. Na etapie budowy koordynujemy wszystkie działania związane z prowadzoną inwestycją. Oprócz budowy samych obiektów od podstaw zajmujemy się również modernizacją istniejących, dopasowując je do potrzeb klienta.

Generalne wykonawstwo - w tym się specjalizujemy.
Możesz liczyć na nasze wsparcie!

Zajmujemy się budową:

obiektów wielkopowierzchniowych

(budynki produkcyjne, handlowe i usługowe)

budynków użyteczności publicznej

(hale sportowe i rekreacyjne)

hal magazynowych

budynków użytku komercyjnego

(salony samochodowe, centra handlowe, wielkopowierzchniowe sklepy, hale wystawienniczo-targowe)

obiektów kubaturowych

obiekty referencyjne

zobacz plik

W procesie realizacji inwestycji koncentrujemy się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Wykonywane przez nas budynki charakteryzują się trwałością, solidnością, wysoką estetyką i funkcjonalnością.

Doświadczenie zdobyte w trakcie wielu realizacji, także jako generalny wykonawca, na rynku krajowym oraz za granicą, wypracowane w Grupie Adamietz wewnętrzne standardy, pozwalają na efektywną współpracę pomiędzy podwykonawcami kolejnych etapów, którzy znają się i mają do siebie zaufanie.

Oferujemy profesjonalne modernizacje istniejących obiektów, które dopasujemy do Twoich potrzeb zgodnie z wymaganiami. Czy to kwestia nowej linii produkcyjnej wymagającej zmiany w konstrukcji hali, czy też przystosowanie konstrukcji pod nowe zadania – w ramach generalnego wykonawstwa zadbamy o wszelkie szczegóły na każdym etapie realizacji.

Jesteśmy solidnym partnerem!

skontaktuj się z nami