Menu Zamknij

GENERALNE WYKONAWSTWO

Wybierz zaufanego generalnego wykonawcę, który odpowie za każdy detal Twojej inwestycji

Zadbamy o sprawny przebieg całego przedsięwzięcia – bezpieczny, terminowy, zgodny z planem i przepisami BHP. Odpowiemy za przygotowanie projektu, określenie dokładnych kosztów, przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prac oraz finalny odbiór w pełni funkcjonalnego i zgodnego z założeniami obiektu.

Zaufany wykonawca generalny

ADAMIETZ

Dlaczego my?

wykonawca z 28 letni stażem

28 lat doświadczenia

Za nami ponad 430 inwestycji, które realizowaliśmy dla klientów w Polsce i za granicą.

kompleksowe wykonanie projektów

Wszystko w 1 miejscu

Dysponujemy kluczowymi kompetencjami oraz zasobami, które pozwalają planować i budować obiekty “od A do Z”.

Wszechstronność i elastyczność

Wszechstronność i elastyczność

Realizujemy budynki przemysłowe, hale – produkcyjno magazynowe, obiekty użyteczności publicznej, komercyjne, handlowe, biurowe

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Co zyskasz?

Dokładny plan
i jasną ścieżkę współpracy

Nasze działania poprzedzimy stworzeniem szczegółowego projektu oraz kosztorysu, z którymi zapoznasz się na długo przed rozpoczęciem przedsięwzięcia. W ten sposób zyskasz cenny czas na przemyślenia, wprowadzenie ewentualnych zmian, a także podjęcie ostatecznej decyzji.

Powierz nam wykonanie inwestycji

Wolność od formalności

Odpowiemy za wszystkie aspekty związane zarówno ze wznoszeniem nowego, jak i modernizacją już istniejącego obiektu. Podejmiemy się rozmów, negocjacji i współpracy z podwykonawcami. Złożymy niezbędne wnioski i uzyskamy potrzebne pozwolenia, a także na bieżąco będziemy kontrolować dostawy, koszty, jak i postęp prac.

Dedykowany zespół projektowy

Niższe koszty
– wysoka jakość

Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami oraz siecią profesjonalnych dystrybutorów. Dzięki nim mamy dostęp do zaufanych fachowców oraz preferencyjnych cen. Współpraca w takim modelu sprawi, że ograniczysz swoje wydatki – zarówno na materiały, jak i robociznę.

Nowoczesna rozwiązania budowlane

Gwarancja dopasowana
do potrzeb

Wszystkie wykonywane przez nas prace są objęte dodatkową ochroną gwarancyjną. W ten sposób dajemy Ci pewność, że Twój obiekt jest bezpieczny, funkcjonalny i spełnia wszystkie normy. Jeśli w trakcie jego eksploatacji pojawią się jakiekolwiek problemy – odpowiemy za sprawną, szybką oraz trwałą naprawę.

Rzetelna i zaufa firma

GALERIA

Nasze inwestycje

Hala produkcyjno-magazynowa EKO OKNA

Kornice

Zakład produkcyjny CIECH Salz Deutschland

STASSFURT- NIEMCY

Fabryka samochodów STELLANTIS

GLIWICE

Powierz swoją inwestycję w ręce profesjonalistów

Zaufaj ponad 28-letniemu doświadczeniu, wysokim kompetencjom i pełnemu zaangażowaniu, które sprawią, że Twój obiekt będzie bezpieczny, funkcjonalny i oddany w terminie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub zostaw swoje dane za pomocą formularza. Nasi eksperci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Adamietz sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich.