Menu Zamknij

KS KONSTRUKCJE STALOWE to firma, której główną działalnością jest produkcja zbiorników stalowych oraz konstrukcji wsporczych na potrzeby hydrauliki siłowej, układów centralnego smarowania oraz przemysłu maszynowego. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie i opiekę w trakcie, przed oraz po realizacji wspólnego projektu. Przede wszystkim stawiamy na wysoki poziom obsługi klienta oraz realizację mocno zindywidualizowanych zamówień.

Wykwalifikowany zespół zawsze służy pomocą w zoptymalizowaniu konstrukcji dzięki swoim kompetencjom oraz zdobytym przez lata pracy doświadczeniem. Oferujemy szczegółowe informacje na temat postępów projektu przez cały czas jego realizacji.

Ponadto wyróżniamy się produkcją bardzo szerokiej gamy wyrobów standardowych (katalogowych), w tym zbiorników o litrażu od 12 do 6000 litrów oraz mis olejowych.

Głównym profilem produkcyjnym są jednak wyroby niestandardowe produkowane jednostkowo i dedykowane do specjalnych rozwiązań, w tym zbiorniki ze stali konstrukcyjnej oraz kwasoodpornej o pojemnościach dochodzących do 60tys litrów przy czym największy wyprodukowany to aż 140 tys. litrów.

KS KONSTRUKCJE STALOWE Spółka z o. o.
ul. Kolejowa 1
46-040 Ozimek
NIP: 754 101 95 69
Tel. +48 77 402 68 50
e-mail: sekretariat@ks.com.pl
www.ks.com.pl