Nowoczesną infrastrukturę tworzą ludzie, którzy stale podnoszą poprzeczkę.
Rozwój kompetencji i wymiana doświadczeń to w firmie Adamietz nieodłączny element realizacji nowoczesnych inwestycji infrastrukturalnych.
W czerwcu przedstawiciele Adamietz S.A. (oddział infrastruktury w Lesznie) uczestniczyli w IV Poznańskim Seminarium Mostowym, które odbyło się pod hasłem „Mosty – budowa, wzmacnianie, przebudowa”.
Firmę reprezentowali kierownicy robót mostowych: Jarosław Nowacki oraz Roman Bocer. Seminarium było okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie projektowania, budowy, wzmacniania i utrzymania obiektów mostowych, prezentowanymi podczas wykładów i paneli dyskusyjnych.
Adamietz S.A. była jednym ze sponsorów wydarzenia – obok udziału merytorycznego angażujemy się także we wspieranie inicjatyw rozwijających branżę mostową i infrastrukturalną.
Dziękujemy organizatorom za wysoki poziom merytoryczny oraz stworzenie profesjonalnej przestrzeni do integracji środowiska inżynierskiego.

Uczestniczyliśmy w IV Poznańskim Seminarium Mostowym – „Mosty-budowa, wzmacnianie, przebudowa”




