Menu Zamknij

PROFILE ZIMNOGIĘTE I OBRÓBKI BLACHARSKIE

Zadbaj o trwałość i sprawny przebieg Twojej inwestycji

Od ponad 20 lat zwiększamy swoje kompetencje w produkcji stalowych profili zimnogiętych i obróbek blacharskich.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn i wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych zapewniamy dostęp do wysokiej klasy produktów, dzięki którym oszczędzisz pieniądze i znacznie skrócisz czas trwania całego przedsięwzięcia. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają dostarczać profile do grubości 4,0 mm i długości 12.200 mm – dostępne praktycznie w dowolnym kształcie.

Widok realizacji dla IFM Ecolink Opole

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Co zyskasz?

Indywidualny projekt – dopasowany do Twojej inwestycji

Przed przystąpieniem do realizacji każdego zlecenia dokładnie analizujemy Twoje potrzeby oraz specyfikę samego przedsięwzięcia. W ten sposób planujemy, a następnie przeprowadzamy produkcję profili, które są dostosowane do obiektu, w którym mają się znaleźć.

Poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów gwarantuje się ekonomiczne wykonanie obudowy pod kątem jakości, funkcjonalności, żywotności, estetyki a przede wszystkim bezpieczeństwa obiektu.

Wysoka precyzja i doskonałe parametry użytkowe

Za każdy proces produkcji profili zimnogiętych odpowiadają doświadczeni programiści i operatorzy, którzy wykorzystują do tego celu nowoczesne oprogramowania oraz profesjonalne maszyny. Dzięki temu zyskujesz pewność, że każdy element ma właściwe wymiary, jest zgodny z założeniami i z powodzeniem może zostać wykorzystany przy Twojej inwestycji.

Jako jeden z pierwszych polskich zakładów produkujących profile zimnogięte wprowadziliśmy razem z TÜV Rheinland znakowanie CE dla naszych produktów i deklarujemy ich zgodność z normami europejskimi.

Wszechstronne wsparcie, czyli od produkcji, aż po instalację

Jednak nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do dostarczania gotowych profili zimnogiętych.

Z chęcią przejmiemy wszystkie obowiązki związane z generalnym wykonawstwem, za sprawą których Twój obiekt będzie zgodny z założeniami i oddany na czas.