Menu Zamknij

Co cieszy bardziej? Puchar, czy wspólna zabawa?

Team Adamietz⚽, to grupa entuzjastów, którzy poza pracą mają ogromną pasję, a jest nią piłka nożna❗

Dlatego w piątek po pracy, pełen zapału zespół wyruszył do Katowic na I Turniej Piłkarski Firmy STC Mariusz Paszek. Nie tylko po to, by powalczyć o „pudło”, ale przede wszystkim, by budować relacje i kolejny raz reprezentować firmę Adamietz.

Tak, zdobyliśmy puchar🏆💪, zajmując pierwsze miejsce, ale jak podkreślają zawodnicy, to była przede wszystkim fantastyczna zabawa.👍

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie🤝, przygotowanie zawodów i serdeczną atmosferę, a także wszystkim uczestnikom za rywalizację w duchu sportowym Fair Play⚽.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.📷