panel ścienny
kaseton ścienny

PANEL ŚCIENNY

Stanowią doskonały sposób na estetyczne wykończenie siedziby firmy, centrum handlowego, a także budynków przemysłowych. Panele ścienne to produkty służące do wykończenia elewacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Różnorodność materiału, jego bogata kolorystyka i różne grubości okładzin połączone z dowolnym sposobem układania w poziomie i pionie pozwalają na osiągnięcie estetycznego wyglądu elewacji, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Są one stosowane zarówno w budynkach przemysłowych, usługowych, handlowych i administracyjnych. Mogą być kładzione na różnego rodzaju powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak murowane ściany pokryte tynkiem, albo powierzchnie wykonane z drewna czy płyty. Przemysłowe panele elewacyjne z blachy stanowią bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala osiągnąć estetyczny efekt, przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym. Nasze produkty zapewniają przepływ powietrza między blachą, a ścianą, co zapewnia wentylację i wpływa korzystnie na powierzchnię ściany.

Panele przemysłowe na ścianę są wykonane w formie taśmy z blachy powleczonej metalicznymi i organicznymi powłokami, gwarantującymi wieloletnią trwałość. Wszystkie produkty pokryte są warstwą cynku, istnieją również warianty z zastosowaniem powłok poliestrowych o grubości 25 μm. Istnieje możliwość wypełnienia powierzchni wewnętrznej wełną mineralną, która zapewnia ocieplenie budynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma Adamietz wprowadziła na rynek nowy system zabudowy elewacji, w pełni spełniający najwyższe wymagania jakościowe. Bogata kolorystyka oferowanych paneli z blachy pozwala na tworzenie ciekawych efektów wizualnych na zewnątrz, dzięki którym obiekt korzystnie wyróżnia się na tle otoczenia.

Parametry techniczne:
szerokość: 205 mm (lub od 200 do 400 mm)
długość: max. 6 m
grubość blachy: 0,50 mm; 0,60 mm; 0,70 mm
powłoki organiczne: poliester 25 μm

 

W naszej ofercie