blachy trapezowe
długość elementu max. 15 m
grubość blachy t [mm] 0,50 0,55 0,63 0,70 0,75 0,80
ciężar g [kg/m²] 4,69 5,17 5,92 6,58 7,05 7,52
blachy trapezowe
długość elementu max. 15 m
grubość blachy t [mm] 0,50 0,55 0,63 0,70 0,75 0,80
ciężar g [kg/m²] 4,69 5,17 5,92 6,58 7,05 7,52

Ich największą zaletą jest prostota i szeroki wachlarz zastosowań. Jako producent blach trapezowych oferujemy produkty o wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta. Te bardzo popularne materiały są używane w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i ogólnym. Jako producent pragniemy zaoferować optymalny materiał stosowany w montażu ścian oraz dachów. Jego trapezowa powierzchnia i dostępność w wielu wymiarach znacznie ułatwiają montaż, który wpływa na prędkość budowy obiektu, a w efekcie na obniżenie kosztów całego remontu. Profile trapezu charakteryzują się estetycznym wyglądem i są dostępne w wersji dachowej oraz elewacyjnej, stosowanej jako okładzina ścian. Materiały, których jesteśmy producentem, są wykonane z blachy powlekanej lub ocynkowanej, dostępnej w wielu wymiarach. Mogą być mocowane zarówno na konstrukcjach wykonanych z drewna, jak i metalu.

Mogą być montowane na:
  • garażach,
  • budynkach gospodarczych,
  • domach,
  • wiatach,
  • halach produkcyjnych i budynkach przemysłowych.

Składają się z rdzenia i powłoki, które zapewniają im właściwości ochronne. Ich wymiary mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Są odporne na skrajne temperatury i niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak silny wiatr, deszcz czy grad. Ponadto są dość lekkie, co przekłada się na niewielkie obciążenie więźby dachowej. Dzięki temu ten materiał, nadaje się także na dach domu.

Blacha trapezowa, której producentem jesteśmy, to ekonomiczny materiał, przycinany na wymiar i charakteryzujący się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Pozytywnie wpływa również na izolację termiczną budynku.

W naszej ofercie