logo ARPANEL

ARPANEL – Płyty warstwowe

Adamietz Sp. z o.o.
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Braci Prankel 1
NIP: 756 18 36 633

tel. +48 77 463 00 55
fax +48 77 463 92 00
email: biuro@arpanel.pl

www.arpanel.pl

W 2013 roku firma Adamietz sp. z o.o. rozpoczęła produkcję izolacyjnych płyt warstwowych. Służą one do wykonywania dachów i ścian różnorodnych obiektów. Produkcję poprzedziły trzy lata intensywnych przygotowań.
W tym czasie opracowaliśmy i wdrażaliśmy technologię, która w efekcie pozwoliła uruchomić jedną z najnowocześniejszych linii płyt warstwowych w Polsce. Opieramy się na rozwiązaniach funkcjonujących na rynku niemieckim, który uważany jest za niezwykle wymagający. Najwyższe standardy są już na stałe wpisane w naszą ofertę i są jej znakiem firmowym w Polsce i Unii Europejskiej.

ARPANEL to system, który łączy aktualne trendy z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu. Jest dziełem najwyższej klasy specjalistów. To więcej niż płyty warstwowe. ARPANEL to kompleksowy system będący efektem naszego ponad 20 letniego doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie lekkiej obudowy, wsparty analizą rynków europejskich i ich oczekiwań.
Płyty warstwowe ARPANEL zostały zaprojektowane z trzema rdzeniami izolacyjnymi: pianką poliuretanową PUR, PIR i wełną mineralną.

Różnorodność naszej oferty doceniają inwestorzy, projektanci i wykonawcy, którzy dzięki temu mają swobodę wyboru odpowiedniego rozwiązania w izolacji dachów i ścian w zależności od swoich potrzeb i przeznaczenia obiektu.

ARPANEL to STYL. JAKOŚĆ. FUNKCJA.

W naszej ofercie