Menu Zamknij

OBIEKTY KOMERCYJNE

Zbuduj nowy lub rozbuduj dotychczasowy budynek

Przekaż nam pełną odpowiedzialność za projekt, formalności i budowę. Zyskaj budynek, który przeznaczysz na własną działalność gospodarczą lub będziesz zarabiać na jego wynajmie.

W naszym portfolio znajdziesz zrealizowane obiekty użytku publicznego, w tym: galerie handlowe, salony samochodowe, biurowce.

Realizacja centrum handlowego DEKADA

ADAMIETZ

Dlaczego my?

Projekt

Zapoznamy się z Twoimi potrzebami, aby na ich podstawie stworzyć koncepcję i plan budowy obiektu o określonym przeznaczeniu komercyjnym.

Pozwolenia

Odpowiemy za wszystkie czynności związane z uzyskaniem pozwoleń oraz spełnieniem norm – tak, aby Twój komercyjny obiekt był legalny i gotowy do bezpiecznego użytkowania.

Realizacja

Zadbamy o wszystkie etapy budowy – od przygotowania terenu, poprzez zakup materiałów i organizację zasobów ludzkich, aż po przeprowadzenie oraz finalizację prac budowlanych i wykończeniowych.

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Co zyskasz?

Pewny zwrot z inwestycji

Każdy obiekt komercyjny wznosimy z dbałością o jego ergonomię, trwałość, efektywne wykorzystanie przestrzeni, a przede wszystkim – uwzględniając wszystkie Twoje plany.

Dzięki temu otrzymasz budynek, który doskonale odpowie na Twoje potrzeby biznesowe, a zwłaszcza pozwoli Ci czerpać konkretne i długoterminowe korzyści finansowe.

Realizacja poszczególnych etapów i finalizacja przedsięwzięcia – zgodnie z harmonogramem

Wykonanie każdego obiektu poprzedzamy wnikliwą analizą oraz szczegółowym planowaniem każdego kroku. Przygotowujemy materiały, ustalamy harmonogramy ich dostaw, a także planujemy prace poszczególnych specjalistów. Tak, aby nic nie było w stanie nas zaskoczyć.

To sprawia, że Twoja inwestycja powstanie bez przestojów, opóźnień czy przesunięć dat oddania jej do użytku.

Kompletna obsługa dostępna w jednym miejscu

Nasze usługi zapewnią Ci nie tylko fachowe wsparcie projektantów, dostawców i wykonawców, ale również będą wiązały się z istotnymi oszczędnościami finansowymi.

Dzięki koncentracji usług, wszelkie prace będą odbywały się szybciej i sprawniej, a dodatkowo pozwolą Ci ograniczyć wydatki.

GALERIA

Nasze inwestycje

Centrum handlowe DEKADA

Nysa

Park Naukowo-Technologiczny PNT

OPOLE

Wilanowska Metro Park

WARSZAWA

Zamów wykonanie obiektu komercyjnego, handlowego, biurowego, na którym będziesz zarabiać

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub zostaw swoje dane za pomocą formularza. Nasi eksperci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Adamietz sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich.