Generalne wykonawstwo

Jesteśmy wykonawcą gotowych hal z konstrukcji stalowych. Zapewniamy kompleksowy charakter prac – rozpoczynając od stworzenia projektu poprzez przygotowanie pozwoleń, a na wdrożeniu kończąc.

Jako producent hal stalowych wiemy jak duże znaczenie ma projektowanie. To pierwszy etap na drodze do przygotowania obiektu odpowiadającego potrzebom w zakresie funkcjonalności przestrzeni. Projekt hali stalowej opracowujemy w oparciu o indywidualne ustalenia z Klientami i dostosowujemy do przewidzianych zadań. Uwzględniamy specjalne potrzeby. Wiemy, że budowa hal magazynowych wymaga odmiennych rozwiązań od obiektów o przeznaczeniu produkcyjnym.

Będąc producentem i zarazem wykonawcą dbamy o przygotowanie wszelkich niezbędnych pozwoleń na przeprowadzenie budowy hal stalowych. Ponadto nadzorujemy prace nad wykonaniem konstrukcji i dbamy o realizację obiektu zgodnie z założeniami projektu. Oferujemy także profesjonalne modernizacje już istniejących obiektów, które zgodnie z wymaganiami inwestora dopasowujemy do jego potrzeb. Czy to kwestia nowej linii produkcyjnej wymagającej zmiany, czy też konstrukcja hali stalowej wymagająca przystosowania pod nowe zadania – służymy zapleczem do wszystkich realizacji.

Naszym Klientom zapewniamy także profesjonalne doradztwo. Każdy Inwestor może skonsultować z nami kwestie dotyczące rozwiązań konstrukcyjnych. Chętnie udzielimy informacji jakie kwestie w zakresie budowy rozważyć, aby osiągnąć pożądane efekty. Właśnie dzięki rzetelnej wiedzy i doświadczeniu praktycznemu w unikalny sposób łączymy kompetencje producenta i wykonawcy.

Posiadamy własny zakład produkcji i obróbki blach, od typowych obróbek blacharskich do tych bardziej skomplikowanych, często indywidualnych zamówień w postaci obudów, systemów orynnowania, specjalistycznych elementów podkonstrukcyjnych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszych linii produkcyjnych potrafimy sprostać zadaniom wymagającym specjalistycznego spawania stali i aluminium, lutowania, nitowania, a także malowania natryskowego czy proszkowego. Dzięki kompleksowemu zapleczu możemy zapewnić, że produkcja hal stalowych i wykonawstwo obiektów przebiegają sprawnie.

Współpracujemy z Inwestorami z Polski i z zagranicy. Działamy w oparciu o normy krajowe i międzynarodowe, spełniając również wysokie oczekiwania naszych Klientów.

Dla nich solidny i pewny partner to gwarancja ich sukcesu na rynku.
A jakie są Twoje oczekiwania?

W naszej ofercie