Menu Zamknij

ADAMIETZ

Zakres oferty

Generalne wykonawstwo

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych od projektu aż pod klucz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Budownictwo przemysłowe

Posiadamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i realizacji budownictwa przemysłowego, zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie ochrony środowiska oraz wykorzystania energii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Hale produkcyjno-magazynowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie hal produkcyjno - magazynowych, które wyposażamy na potrzeby Inwestora w innowacyjne technologie produkcyjne oraz składowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obiekty użyteczności publicznej

Nasze doświadczenie obejmuje projektowanie i realizację obiektów użyteczności publicznej z troską o najwyższą jakość.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obiekty komercyjne, handlowe, biurowe

Zajmujemy się projektowaniem oraz budowaniem obiektów komercyjnych, handlowych i biurowych uwzględniając określone przeznaczenie danego budynku oraz obowiązujące normy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zintegrowane biuro projektów

Podczas projektowania skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu aranżowanej przestrzeni, idealnie łącząc bezpieczeństwo, funkcjonalność z estetyką.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ARPANEL – Płyty warstwowe

Produkujemy izolacyjne płyty warstwowe ARPANEL dedykowane do wznoszenia ścian elewacyjnych, wewnętrznych ścian działowych, ścian oddzielenia przeciwpożarowego, przegród akustycznych, a także dachów w systemach lekkiej obudowy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PROFILAR – Profile zimnogięte

W ramach marki PROFILAR zajmujemy się produkcją kształtowników stalowych i aluminiowych dla handlu, przemysłu i budownictwa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ