Adamietz Sp. z o.o.

ul. Braci Prankel 1
47-100 Strzelce Opolskie
Polska

strzelce@adamietz.pl
tel. +48 77 463 00 65
fax. +48 77 463 92 00

NIP: 756-18-36-633
REGON: 532242263

Rajmund Adamietz
Prezes Zarządu
tel. +48 77 463 00 65 wew. 21

Szczepan Kusibab
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający
tel. kom. +48 668 446 611
szczepan.kusibab@adamietz.pl

 

Generalne wykonawstwo

Adamietz Sp. z o.o.

Biuro Techniczne Katowice Biuro Techniczne Wrocław
ul. Przemysłowa 10 pok. 417
40-020 Katowice
tel./fax +48 32 228 30 51
e-mail katowice@adamietz.pl
ul. Wyścigowa 56H p.39
53-012 Wrocław
tel. +48 71 733 04 80
 

Biuro Techniczne Łódź

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź
e-mail: lodz@adamietz.pl


Dział ofertowy i przygotowania inwestycji:

Jacek Lisowski
Dyrektor przygotowania produkcji budowlanej
tel. +48 77 463 00 65 wew. 25
tel. kom. +48 607 840 985
jacek.lisowski@adamietz.pl

Profile zimnogięte, obróbki blacharskie, blachy trapezowe

Dział handlowy – sprzedaż – obsługa klienta

Tomasz Franke
z-ca dyrektora sprzedaży
tel. kom. +48 698 853 563
tomasz.franke@adamietz.pl

Marcin Otrzonsek
doradca techniczno handlowy, export
tel. kom. +48 600 311 791
marcin.otrzonsek@adamietz.pl

Michał Gremlowski
regionalny kierownik sprzedaży
region południe
tel. kom.+48 882 053 918
michal.gremlowski@adamietz.pl

Produkcja
Arkadiusz Olszewski
z-ca dyrektora ds. produkcji – szef produkcji
tel. kom. +48 602 173 674
arkadiusz.olszewski@adamietz.pl

Konstrukcje stalowe

FORMOPEX Sp. z o.o.

ul. Braci Prankel 1
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 754-299-76-48
REGON: 160312882

Sekretariat
Monika Machnik
tel. +48 77 461 32 63
fax. +48 77 403 35 11
sekretariat@formopex.pl

Dział Ofertowy
Joachim Swierzy
kom. +48 662 263 190
Justyna Bogacka
kom. +48 77 461 32 60
zapytania@formopex.pl

Eksport robót i usług technicznych z zakresu budownictwa

Opex SA

ul. Ozimska 153
46-020 Opole

Biuro Zarządu:
tel. +48 77 402 92 30
fax +48 77 402 92 47
dyrektor d/s technicznych +48 77 402 92 37
Dział techniczny +48 77 402 92 38
Dział kadr +48 77 402 92 33
Dział księgowości +48 77 402 92 35
Dział płac +48 77 402 92 36
opex@opex.com.pl

Oddział w Niemczech
OPEX SA Zweigniederlassung Deutschland
41460 Neuss
Salzstraße 30
tel. +49 2131 222634
fax +49 2131 7184304
opex.de@opex.com.pl

www.opex.com.pl

 

Płyty warstwowe

ARPANEL 

Adamietz Sp. z o.o.
47-100 Strzelce Opolskie
ul. Braci Prankel 1
NIP: 756 18 36 633

tel. +48 77 463 00 55
fax +48 77 463 92 00
email: biuro@arpanel.pl

www.arpanel.pl

Wynajem sprzętu

ABM LOGISTIC Sp. z o.o.

47-100 Strzelce Opolskie
ul. Gogolińska 10

tel: +48 77 463 68 66
fax: +48 77 458 20 36
tel kom.: +48 604 245 193
biuro@abmlogistic.pl

www.abmlogistics.pl